Zekice

 

Zeki Hacı ibrahimoğlu  

Ufuk Ötesi


Ufuk Ötesi gazetesi aylık olarak 6 seneden bu yana yayın hayatını sürdürmektedir. Bu zaman zarfında hiçbir aksamaya uğramadan yayın hayatına devam etmektedir. Kemal Çapraz kardeşimi 25 senedir tanımaktayım. Onurlu, haysiyetli mücadeleden yılmayan yiğit bir kardeşimizdir. Kemal Çapraz kırıldı, fakat kimseye eğilmedi.

Türk Milliyetçisi ve Türklük için mücadele eden, Türk Cumhuriyetlerini karış karış gezen, onların tanıtımı için yoğun çaba harcayan fedakâr, cefakâr bir insan.
Kemal Çapraz çalıştığı işyerlerinden fikirlerinden taviz vermediği için uzaklaştırılan bir insan ama yılmadan usanmadan gecesini gündüzüne katarak Ufuk Ötesi gazetesini insanüstü bir fedakârlıkla çıkarmaya gayret ediyor. Ufuk Ötesi gazetesi de Allaha şükür ses getirmeye başladı. Gazete kimseye saldırmadan sadece Türkiye gerçeklerini dile getiren, herkes tarafından zevkle okunan bir gazete oldu.
Kemal Çapraz’ın üzerinde yoğun baskılar var, bu kadar kaliteli bir gazete neden haftalık çıkmıyor diye. Değerli okurlarımız gazete maliyetlerini biliyorsunuz. Kemal Çapraz kardeşimiz bu imkânlarla zor da olsa ancak bu kadar yapabiliyor. Gelin Türk Milliyetçileri önce Ufuk Ötesi gazetesine abone olun, abone olanlar en az 10 kişiyi abone etsinler. Gazete güçlensin, haftalık hatta günlük çıkmaya başlasın.
Türk Milliyetçilerinin sesi daha gür çıksın. El ele verelim birlik olalım her şeyimiz Türk’e göre Türk tarafından yapılsın. Dilde, işte, fikirde bir olalım. Tanrı Türk’ü korusun ve yüceltsin.


www.ufukotesi.com - 09 / 2007  

ufuk@ufukotesi.com

Ufuk Ötesi Gazetesi'nde yayınlanan yazı, haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek iktibas edilebilir.